Nie musisz być ekspertem! Nawet jeśli dopiero zaczynasz z Joomla, możesz wnosić swój wkład w utrzymanie i rozwój Elektronicznej Biblioteki Polskiej Dokumentacji Joomla.

Co możesz robić?

Zakres prac, które możesz wykonywać, jest szeroki. Możesz tworzyć i dodawać własne opracowania.Możesz tłumaczyć materiały z oficjalnej biblioteki. Możesz ilustrować już istniejące materiały (aktualnie brakuje nam około 900 zdjęć). Możesz poprawiać zauważone błędy, dodawać linki wewnętrzne, naprawiać przekierowania, usuwać wandalizmy.

Jak się przyłączyć?

Najpierw zarejestruj się i zaloguj. Gdy potwierdzisz swój adres email, napisz kilka słów o sobie na stronie użytkownika. Będzie to sygnał dla administratorów, by nadać Ci uprawnienia do edycji treści i dodawania zdjęć.

Następnie dopisz się do wybranego lub kilku wybranych projektów. Na każdej stronie projektu znajdziesz odnośnik Dopisz się:

Informacje o tym, co i jak możesz robić, znajdziesz na stronach każdego z projektów.

Zaczynaj śmiało

Nie odkładaj momentu swojego startu. Nie bój się, że coś zepsujesz. Nie krępuj się. Nawet jeśli popełnisz błędy, łatwo je można naprawić. Cokolwiek zrobisz, jeśli tylko będzie to działanie w dobrej wierze, będzie Twoim naprawdę cennym wkładem w utrzymanie i rozwój biblioteki. Pamiętaj: cokolwiek to już więcej niż nic! Powodzenia!

Możesz nam pomóc

Promujemy i upowszechniamy Joomla! w Polsce
Pomagaj realizować naszą misję

Dowiedz się więcej Przekaż darowiznę

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz kanał RSS

Subskrybuj