Nasza biblioteka to - po oficjalnym - drugi na świecie tak duży zbiór dokumentacji Joomla - instrukcji, poradników i innych opracowań.

Oryginalne materiały i tłumaczenia dokumentacji oficjalnej powstają siłami wolontariuszy. Ale utrzymanie i rozwój Biblioteki wymaga także nakładów finansowych. Pozyskane od sponsorów środki umożliwią nam organizację spotkań szkoleniowych, prowadzenie konkursów mobilizujących do współtworzenia Biblioteki oraz pokrycie niezbędnych wydatków administracyjnych.

Naszym Sponsorom oferujemy do wyboru następujące pakiety:

Naszym Sponsorom oferujemy do wyboru następujące pakiety:

Fundator upominków w konkursach

Formą mobilizacji użytkowników Joomla do rozwijania biblioteki sa konkursy „Dobry poradnik”, „Poradnik miesiaca” oraz „Poradnik na medal”.

Firma sponsorująca może przekazać środki na upominki w konkursach albo ufundować nagrody w postaci swoich produktów i usług o wartości od 100 zł wzwyż.

• Informacja o Sponsorze w ogłoszeniu o konkursie
  • Informacja o Sponsorze w ogłoszeniu wyników konkursu
  • Nazwa i link do strony Sponsora w Loży Naszych Sponsorów na stronie Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

Sponsor poradnika

Wśród udostępnianych w Bibliotece poradników są szczególnie często odwiedzane, np. poświęcone instalacji Joomla, poradniki dla początkujących, instrukcje dla popularnych rozszerzeń.

Koszt pakietu sponsorskiego: minimum 500 zł

Świadczenia na rzecz Sponsora:

• Logo Sponsora na stronie głównej poradnika w sekcji "Sponsorowny przez..."
  • Informacja o Sponsorze w mediach społecznościowych

Sponsor portalu

Artykuły i poradniki w naszej Bibliotece gromadzone są w portalach, m.in. Nowicjusze, Administratorzy, Programiści, Bezpieczeństwo Rozszerzenia, Szablony.

Koszt pakietu sponsorskiego: minimum 500 zł

• Ekspozycja logo Sponsora na stronie głównej portalu przez 6-12 miesięcy
  • Informacja o Sponsorze w mediach społecznościowych

Sponsor Biblioteki