Rada Fundacji PCJ

Sebastian Dajnowiec

Sebastian Dajnowiec, Przewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Przewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Webmaster, Informatyk, Freelancer. Od kilku lat związany z marketingiem internetowym. Właściciel firmy Sebastian Dajnowiec Media Web Design, zajmującej sięna co dzień tworzeniem profesjonalnych stron internetowych. Fascynacja CMS Joomla! (związany od 2008 roku) sprawiła, że poświęcił mu życie zawodowe.

Moderator Polskiego Forum Użytkowników Joomla!, współtwórca witryn Polskiego Centrum Joomla i członek Zespołu Pomocy i Konsultacji PCJ!. Organizator spotkań Joomla User Group - Szczecin, i współorganizator konferencji Joomla Day Polska

Sławomir Pieszczek

Sławomir Pieszczek, Wiceprzewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Wiceprzewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Nauczyciel przedmiotów informatycznych w szkole ponadgimnazjalnej. Pierwszy Certyfikowany Administrator Joomla! w Polsce. Autor książek i e-booków na temat Joomla!. Autor bloga: www.slawop.net, w którym porusza zagadnienia związane z CMS Joomla!

Współorganizator Joomla! User Group Jawor. Twierdzi, że: Joomla! is Doing Great Things with Great People! Fan rozwoju osobistego i ciągłych zmian.

Sławomir Rauchfleisch

Sławomir Rauchfleisch, Wiceprzewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Wiceprzewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, pracuje jako informatyk, od kilku lat pasjonuje go system oparty na Joomla. Spragniony nowinek technicznych, dokładny i dociekliwy. Nie boi się wyzwań. Chętny do współpracy. Na co dzień, oprócz pracy informatyka administruje stroną szpitala opartą na Joomla, którą migrował i dostosował do standardu WCAG 2.0. Zarządza również platformą szkoleniową opartą na Moodle oraz lokalnym, wewnętrznym intranetem szpitalnym, także opartym o Joomla. Jest członkiem zespołu organizacyjnego lokalnych spotkań sympatyków Joomla w Szczecinie.

Andrzej Bolewski

Andrzej Bolewski, członek Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Ukończył informatykę ekonomiczną na SGH. Mambo poznał w 2005 roku, pod koniec studiów. Od początku kariery zawodowej zajmuje się stronami, od 2008 roku prowadzi firmę Solmedia.pl.

Postawił setki stron na Joomli i ciągle mu mało. Stworzył ponad 450 haseł na Wikipedii. Współzałożyciel JUG Poznań.

Paweł Frankowski

Paweł Frankowski, członek Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Prawnik z wykształcenia, co widać czasami w jego publikacjach. Szerzyciel wiedzy na temat Joomla!, także na kursach. Na swoim koncie ma aż pięć książek dotyczących tego CMS-a. Z Joomla! związany, z przypadku jak to bywa, od 2007 roku.

W wolnych chwilach także tłumaczy z angielskiego wszelkiego typu komponenty i moduły, najsławniejszy to JomSocial. Zakochany we wszystkich rozwiązaniach typu CMS, ale do Joomla! ma oczywistą słabość

Danuta Idzik

Danuta Idzik, członek Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Informatyk z wykształcenia i z zawodu, książkoholik, szydełkomaniak, raczkujący preppers, ale przede wszystkim mama i żona.

Pierwszy udział w JoomlaDay Poland w Łodzi stał się dla niej głównym bodźcem do zorganizowania wspólnie z Przemkiem Wróblem i Michałem Trzepizurem pierwszego w Polsce spotkania lokalnej grupy użytkowników Joomla! pod szyldem JUG-Silesia.

Tomasz Jeska

Tomasz Jeska, członek Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Z Joomla! związany od samego początku, wersji 1.0. Jeden z pierwszych użytkowników forum.joomla.pl - po latach braku udziału w społeczności zmianę tego stanu rozpoczął m.in. od organizacji spotkań Joomla! User Group Małopolska.

Już w 2007 założyciel firmy specjalizującej się w indywidualnych wdrożeniach właśnie CMS Joomla!

Adam Przybylski

Adam Przybylski, członek Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Z zawodu automatyk. Stronami www zajmuje się hobbystycznie od 2001, a z Joomla! jest od 2007 roku. Tworzenie dodatków, szablonów czy komponentów dla Joomla nie jest mu obce. Zajmuje się również sprzątaniem po wizytach nieproszonych gości oraz naprawą uszkodzonych witryn.

Moderator Polskiego Forum Użytkowników Joomla!. Od czasu do czasu macza palce w wikipedii oraz tłumaczeniach. Współzałożyciel poznańskiej grupy pasjonatów Joomla! User Group Poznań.

Ireneusz Siwek

Ireneusz Siwek, członek Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Właściciel i dyrektor zarządzający w firmach szkoleniowych m.in.: Kursy-komputerowe.com, MrSiwek.pl, Speak.pl. W przeszłości przez ponad 10 lat pracował w międzynarodowych korporacjach jako programista, administrator systemu Unix, administrator baz danowych Oracle (posiadacz międzynarodowych certyfikatów OCA, OCP), Informix, Sybase, szkoleniowiec, egzaminator ECDL, Project Manager itp. Z Joomla! związany od 2006.

Od trzech lat organizator kursów Joomla! we współpracy z PCJ.

Maciej Słojewski

Maciej Słojewski, członek Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Z wykształcenia automatyk i elektronik. Pasjonat roweru pod każdą postacią oraz wolnego oprogramowanie spod znaku GPL. Prowadzi bloga poświęconego tematyce rowerowej oraz czasami wspomaga polską społeczność Joomla!, z którą jest związany od co najmniej roku 2007.

Joomla! to dla niego przede wszystkim społeczność wolnych ludzi, którzy razem dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Wojciech Smoliński

Wojciech Smoliński, członek Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Rocznik  ’84. Od dzieciństwa zafascynowany komputerami. Pierwsze strony tworzył w HTML’u i Mambo. Od 2006 roku zaczęła się przygoda z Joomla!, która trwa do chwili obecnej.

W pracy zawodowej wszystkie projekty związane ze stronami www wykonuje w oparciu o ten CMS.

Michał Wargacki

Michał Wargacki, członek Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Absolwent technikum informatycznego, a obecnie student informatyki. Pierwsze strony stawiał w HTML i CSS lecz od 2010roku zafascynowany możliwościami CMS Joomla! Dodatkowo pasjonat sportu i fotografii.

Jego pracę można oglądać na fotomich.pl. Tworzy i prowadzi witryny oparte o CMS Joomla!, wykorzystując go zarówno do prostych, jak i bardziej zaawansowanych projektów.

O Radzie Fundacji

Rada Fundacji zbiera się co najmniej raz w roku w celu rozpatrzenia spraw wnoszonych przez Zarząd Fundacji, a należących do kompetencji Rady Fundacji.

Do zadań Rady Fundacji należy w szczególności:

  1. a) wytyczanie głównych kierunków działalności Fundacji,
  2. b) uchwalanie programów działania i planów finansowych,
  3. c) powoływanie i odwoływanie członków Zarządu, w tym Prezesa Zarządu,
  4. d) wybór i odwoływanie Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących Rady.
  5. e) nadzór i kontrola nad działalnością Fundacji, w szczególności kontrola stanu majątkowego Fundacji,
  6. f) ocena pracy Zarządu Fundacji, zatwierdzanie rocznych sprawozdań z działalności i rocznych sprawozdań finansowych Fundacji oraz udzielanie członkom Zarządu absolutorium z wykonania przez nich obowiązków,
  7. g) podejmowanie decyzji o zmianie statutu Fundacji,
  8. h) podejmowanie decyzji o połączeniu z inną fundacją lub o likwidacji Fundacji,
  9. i) ustalanie zasad i warunków zatrudnienia członków Zarządu, w tym ustalanie ich wynagrodzenia
  10. j) uchwalanie ogólnych zasad finansowania realizowanych przez Fundację projektów i programów,

Nasi Sponsorzy

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Sponsor Premium JoomlaDay Polska 2017

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

 

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

 

Możesz nam pomóc

Promujemy i upowszechniamy Joomla! w Polsce
Pomagaj realizować naszą misję

Dowiedz się więcej Przekaż darowiznę

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz kanał RSS

Subskrybuj