Wydarzenia

Włącz się do akcji „Wsparcie od nas - wsparcie dla nas”. Pobierz dodatki info_Ciacho i przekaż darowiznę na rzecz Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

Dodatki zostały wydane na licencji GNU GPL. Dodatki opracowała znana uczestnikom naszego Forum Jola Surma, wsparta przez Michała Trzepizura (pomysłodawca) i Tomka Michalaka. Można je pobrać poniżej.

Fundacja wspiera Ciebie - wesprzyj Fundację PCJ Otwarte Źrodła

Po raz kolejny Polskie Centrum Joomla! wspiera użytkowników w potrzebie konkretnym działaniem. Wesprzyj więc i Ty Polskie Centrum Joomla!

Dowolne kwoty darowizny można przekazać także przelewem bankowym na konto
Meritum Bank ICB S.A. 11 1300 0000 2076 7149 6353 0001 z określeniem: Darowizna na cele statutowe

Załączniki:
Pobierz plik (info_ciacho_unzip_first.zip)Pobierz[Dodatki info_Ciacho dla J! 1.5, 2.5 i 3.x]0 kB12418 Pobieranie2013-04-12 17:52