Wydarzenia

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem działania Centrum Szkoleń Joomla – ośrodka powołanego do życia przez DJ-Projekty. Szczególną uwagą opatrujemy inicjatywę pilotażowego programu szkoleń dla bezrobotnych. Przyczyni się to zapewne do popularyzacji Joomla! w Polsce i staje się tym samym swoistym wypełnieniem misji Polskiego Centrum Joomla.

Pomysłodawca prowadzi również działalność komercyjną, organizując kursy indywidualne oraz szkolenia dla firm i instytucji. Firma DJ-Projekty postanowiła wesprzeć naszą Fundację, przekazując 10% przychodu z organizowanych przez siebie kursów na rzecz rozwoju PCJ.

Najbliższy kurs dla użytkowników indywidualnych odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym w dniach 14-15 grudnia. Jak zapewnia organizator, każdy uczestnik dysponować będzie stanowiskiem komputerowym i dzięki temu będzie praktycznie wykonywać wszystkie objęte programem kursu ćwiczenia.

Jesteśmy przekonani, że szkolenia prowadzone będą na najwyższym możliwym merytorycznym poziomie. Ze swojej strony Fundacja wnosi doświadczenie i wiedzę animatorów PCJ, prowadząc swoisty nadzór nad programem kursów.