Wydarzenia

W programie posiedzenia Zarządu, zwołanego na 8 lutego, znalazło się uchwalenie 4 dokumentów, w tym Regulaminu Forum Polskiej Społeczności Użytkowników Joomla!. Rozpatrywano także stan przygotowań do rozpoczęcia promocji Joomla!Day.

Regulacje wewnętrzne

W pierwszej części Zarząd przyjął przedstawiony na poprzednim posiedzeniu projekt Regulaminu swojej pracy, Regulamin wewnętrzny dotyczący rozliczania kosztów związanych z podróżami służbowymi pracowników oraz podróży osób nie będących pracownikami. Przygotowany do rozpatrzenia projekt Instrukcji w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu Zarząd odłożył do momentu ukończenia przez członków Zarządu obowiazkowego kursu w wortalu edukacyjnym Głównego Inspektora Informacji Finansowej.

Regulamin Forum

W kolejnej części posiedzenia Zarząd rozpatrzył projekt nowego Regulaminu Forum Polskiej Społeczności Użytkowników Joomla! .

- Regulamin Forum opracowany w 2006 roku już dawno przestał spełniać swoja rolę – stwierdził gospodarz Forum, a zarazem prezes Zarządu Fundacji.

Projekt został przygotowany z inicjatywy moderatorów. Dyskusja nad potrzebnymi uregulowaniami trwała od dłuższego czasu.

- Nowy Regulamin jest potrzebny, ale nie łudźmy się – od samego uchwalenia Regulaminu zwyczaje na Forum nie ulegną zmianie – potrzebny jest wspólny wysiłek wszystkich moderatorów, by z jednej strony zapewnić na Forum miłą i serdeczną atmosferę, ale też nie pozwolić na obniżanie poziomu forum, zaśmiecanie go powielaniem tematów, na które łatwo znaleźć odpowiedzi w bibliotece dokumentacji Joomla!.

Zarząd zaakceptował projekt Regulaminu, nanosząc drobne poprawki w kilku punktach.

Strony Fundacji i Joomla!Day oraz pakiety sponsorskie

Ostatnią część posiedzenia Zarządu wypełniły sprawy bieżące.

- Niestety, do 31 stycznia nie udało się przygotować ani witryny Fundacji, ani witryny Joomla!Day. Termin gotowości musi ulec po raz kolejny przesunięciu.

- Przełom lutego i marca to ostatni moment, by rozpocząć działania promocyjne, w przeciwnym razie organizacja Joomla!Day stoi pod znakiem zapytania – stwierdzono.

Po krótkiej dyskusji Zarząd przeanalizował i zaakceptował projekt pakietów sponsorskich, określających warunki i zakres usług sponsoringowych związanych z organizacją Joomla!Day. Zapoznał się również z krótką informacją o wynikach ankiety badającej oczekiwania społeczności wobec Joomla!Day. 

Nasi Sponsorzy

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Sponsor Premium JoomlaDay Polska 2017

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

 

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

 

Możesz nam pomóc

Promujemy i upowszechniamy Joomla! w Polsce
Pomagaj realizować naszą misję

Dowiedz się więcej Przekaż darowiznę

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz kanał RSS

Subskrybuj