48 Media

Gdzie spotkanie Joomlersów tam 48 Media! Polska społeczność tego CMS jest nam niezmiernie bliska, dlatego z ogromną radością wspieramy szczecińskie wydarzenie.

Firma działa na rynku już 10 lat (właśnie we wrześniu obchodzimy swoje dziesięciolecie :)). Od samego początku stawialiśmy na Joomla! i zawarte w niej rozwiązania. Przeszliśmy przez wersję 1, 2, a obecnie 3 i oczywiście nasz „romans” będzie trwał z każdym następnym numerkiem. Wierzymy, że Joomla! jest idealnym rozwiązaniem dla witryn firmowych i zawsze przekonujemy naszych klientów do tego, aby postawili właśnie na ten sytem.

Do ciekawych projektów w portfolio zaliczamy na przykład serwis himalaje.pl, rządową stronę kombatanci.gov.pl czy realizację dla Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnlogii AGH. Możemy pochwalić się także bardziej zaawansowanymi projektami, zawierającymi autorskie usprawnienia. Takim przykładem jest gerda.pl – strona dla polskiego producenta drzwi antywłamaniowych, gdzie wykonany został szyty na miarę katalog produktów czy lokalizator punktów sprzedaży. Odpowiadamy też między innymi za system dla serwisu franczyzabanku.pl, który pozwala na dopasowywanie ofert wobec wybranych kryteriów.

Od lat z powodzeniem działamy także na rynku pozycjonowania i reklamy Google AdWords. Obecnie dynamicznie rozwijamy się w branży social media, gdzie głównym polem naszego działania stał się Facebook.

Wszystko składa się na jedno zdanie  - kompleksowa obsługa firm w Internecie. Jeżeli czujesz, że to jest to czego potrzebujesz – zapraszamy do kontaktu!


Firma 48 Media jest Brązowym Sponsorem JoomlaDay Polska 2017.
Dziękujemy Firmie 48 Media za sponsorowanie 6 konferencji JoomlaDay Polska 2017
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Sponsora: www.48media.pl


Sponsoring. Częste pytania

 • Co to jest sponsoring? +

  Sponsoring jest świadczeniem wzajemnym. Sponsor przekazuje środki na finansowanie konkretnych przedsięwzięć, projektów lub programów Fundacji, a Fundacja – jako sponsorowany promuje Sponsorowanego podczas realizacji projektu lub programu w formach określonych umową, np. umieszczeniem banerów, logo podczas imprez, w witrynach PCJ, w materiałach drukowanych.
 • Czy wydatki na sponsoring można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów? +

  Tak. Wydatki firmy na sponsoring można zaliczyć w poczet kosztów uzyskania przychodów zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2000 r. nr 54, poz. 654 z późn. zmianami), jeśli są to racjonalnie i gospodarczo uzasadnione wydatki poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów. W przypadku gdy wydatki poniesione w związku ze sponsoringiem mają na celu zwiększenie rozpoznawalności firmy i jej znaku (logo) albo zachęcenie potencjalnych klientów do nabywania produktów lub usług.
 • Czy wydatki na sponsoring można odliczać od podatku? +

  Nie. Wydatków na sponsoring nie można odliczać od podatku. Można natomiast zakwalifikować wydatki na sponsoring w poczet kosztów uzyskania przychodów.
 • Czy konieczne jest zawarcie pisemnej umowy sponsoringu? +

  Nie. Nie istnieje przepis, który nakładałby obowiązek zawierania umów sponsorskich pisemnie. Umowa sponsoringu jest umową cywilną nienazwaną, czyli nie regulują jej wprost przepisy prawa cywilnego. Strony mogą dowolnie ustalić treść umowy w ramach obowiązującego prawa. Umowa dla swej ważności nie musi być zawarta na piśmie, ale forma pisemna pozwala uniknąć ewentualnych sporów, co do tego, na co strony się zgodziły i do czego się zobowiązały.
 • 1

Nasi Sponsorzy

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Sponsor Premium JoomlaDay Polska 2017

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

 

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

 

Możesz nam pomóc

Promujemy i upowszechniamy Joomla! w Polsce
Pomagaj realizować naszą misję

Dowiedz się więcej Przekaż darowiznę

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz kanał RSS

Subskrybuj