Zarząd Fundacji PCJ

Anna Dyderska, sekretarz Zarządu Fundacji PCJ Otwarte Źrodla

Sekretarz Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Absolwentka Łódzkiej Szkoły Trenerów, trener i doradca z zakresu animacji społecznej, organizacji pozarządowych, działalności ekonomicznej, animatorka Rad Działalności Pożytku Publicznego, konsultantka spółdzielni socjalnych, liderka TechKlub Łódź. Od 10 lat związana jest z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich Opus, inicjowała i prowadziła wiele przedsięwzięć edukacyjnych dla organizacji pozarządowych, lokalnych środowisk i podmiotów ekonomii społecznej.

Ania związała się silniej z Fundacją w 2014 roku. Efektem nawiązanej współpracy było przygotowanie i zgłoszenie przez Zarząd Fundacji trzech projektów:

  • projektu Lokalna społeczność 3.0 (złożony wspólnie z Europejskim Centrum Edukacji Społecznej w Łodzi) do Funduszu Inicjatyw Obywatelskich,
  • projektu TuNGO – Dobre Strony Organizacji zgłoszonego do konkursu Nowe Technologie Lokalnie organizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego,
  • projektu Kuźnia Dostępnych Stron zgłoszonego w konkursie na realizację zadania publicznego prowadzonym przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Trzeci z projektów przeszedł pomyślnie procedurę konkursową. Fundacja otrzyma wsparcie MAiC na jego realizację w wysokości 263 000. Ania Dyderska jest kierownikiem projektu.

Nasi Sponsorzy

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Sponsor Premium JoomlaDay Polska 2017

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

 

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017

 

Możesz nam pomóc

Promujemy i upowszechniamy Joomla! w Polsce
Pomagaj realizować naszą misję

Dowiedz się więcej Przekaż darowiznę

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz kanał RSS

Subskrybuj