Linux.pl - WIADOMOŚCI

Polska Strona Linuksa - informacje, porady, wymiana doświadczeń... - WIADOMOŚCI
 1. AllSys 3.3.4 [projekty]
  W wersji 3.3.4 zmieniono sposób komunikacji aplikacji z serwerem aktualizacji z http na szyfrowany https , zoptymalizowano zapytania i informacje o błędach w połączeniu przy pobieraniu informacji o aktualizacjach oraz kursach walut z serwera NBP. Zmiany dotyczące wyboru konta wprowadzone w wersji 3.3.3 do faktur transportowych wprowadzono do faktur magazynowych. Szczegóły znajdują się w menu Aktualizacje
 2. Ogólnoświatowe spotkania Linux Days 2014 zaczną się w Warszawie
  Na konferencji w Polsce odbędzie się przedpremierowy pokaz nowej, dwunastej wersji systemu SUSE Linux Enterprise Warszawa, 10 września 2014 r. Już 7 października br. odbędzie się w Polsce doroczna konferencja SUSE poświęcona rozwiązaniom open source wykorzystywanym w biznesie. Spotkania Linux Days organizowane są od ponad pięciu lat w Stanach Zjednoczonych oraz Europie. W tym roku zaczną się w Warszawie, gdzie sesję otwierającą poprowadzi Ronald de Jong, prezes firmy SUSE w regionie EMEA.
 3. Wrześniowe wydanie Linux Magazine z CentOS-em 7
  Seria wiodących artykułów wrześniowego wydania Linux Magazine poświęconych systemom plików obejmuje porównanie Ext3, Ext4, XFS i BTRFS, opis sposobu łączenia katalogów z wielu serwerów w jednym punkcie montowania oraz współpracę Cepha z OpenStackiem. DVD zawiera CentOS-a 7 - najpopularniejszego Linuksa stosowanego w firmach.
 4. AllSys 3.3.3 [projekty]
  W wersji 3.3.3 umożliwiono zmianę domyślnego konta bankowego w fakturach transportowych na inne zdefiniowane konto , poprawiono obsługę formularza faktur transportowych oraz faktur transportowych korygujących, poprawiono błędny domyślny sposób zapłaty na Przelew zamiast Przelewy24. Szczegóły znajdują się na portalu aplikacji w menu Aktualizacje
 5. GoBang Linux Community
  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem GoBang Linux do udziału w promocji strony społecznościowej http://gobanglinux.org . Na stronie znajduje się: forum, wiki oraz społeczność. Strona kierowana jest do osób, którym bliskie są slogany: Open Heart, Open Mind, Open Source.

Nasi Sponsorzy

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2014

 

Możesz nam pomóc

Promujemy i upowszechniamy Joomla! w Polsce
Pomagaj realizować naszą misję

Dowiedz się więcej Przekaż darowiznę

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz kanał RSS

Subskrybuj