Linux.pl - WIADOMOŚCI

Polska Strona Linuksa - informacje, porady, wymiana doświadczeń... - WIADOMOŚCI
 1. Barcamp osecowy w czerwcu 2015
  Zapraszamy na kolejny z cyklu osecowych BARCAMPÓW - w Warszawie . Rezerwujcie sobie wieczór 15 Czerwca 2015 r . Zapraszamy na kolejne nieformalne spotkanie "po pracy". Możecie przyjść, wysłuchać prelekcji, zadawać pytania, poruszyć dręczące Was kwestie na forum, wziąć lub nie wziąć udziału w dyskusji. Ale także zjeść kolację z kolegami po fachu, czy napić się schłodzonego piwa. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy ekspertem, warto poznać inny punkt widzenia, wskazówki "wyjadaczy".  
 2. Noc Informatyka^9 w Krakowie
  Już 29 maja br. o 18:00 w klubie muzycznym Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie rozpocznie się 9. edycja konferencji znanej pod nazwą Noc Informatyka. To  niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe, które łączy elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych. ;-)
 3. dBConf: rozpoczął się nabór propozycji prelekcji
  Organizatorzy dBConf - ogólnopolskiej konferencji bazodanowej ogłosili dziś, że czekają na propozycje prelekcji i warsztatów. W październiku bieżącego roku czeka nas druga edycja tego spotkania. W ubiegłym roku zebrało ono sporo pozytywnych opinii i jej przyszłość rysuje się optymistycznie.
 4. Jesień Linuksowa czeka na prelekcje!
  Znany jest czas i miejsce trzynastej edycji Jesieni Linuksowej, czyli konferencji dla entuzjastów GNU/Linuksa i Wolnego Oprogramowania. W tym roku odbędzie się ona w weekend 6-8 listopada w hotelu Orle Gniazdo, ale uwaga – nie w Szczyrku, a w Hucisku, w sercu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Hotel tym razem położony jest w ustronnym i malowniczym zakątku Jury. Oferuje niecałe dwieście miejsc o wysokim standardzie i przystępnej cenie, więc idealnie nadaje się na weekendowy zlot konferencyjny PLUG.
 5. Majowe wydanie Linux Magazine z Ubuntu 15.04
  Wiodące artykuły majowego wydania "Linux Magazine" poświęcone są bezpieczeństwu sieci WiFi: zawierają instrukcje dotyczące uruchamiania programów w klatce przy użyciu Firejaila, zabezpieczania haseł i danych za pomocą KeePassX-a i odkrywania luk w zabezpieczeniach SQL za pomocą Sqlmapa, a DVD zawiera Ubuntu 15.04.

Nasi Sponsorzy

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2014

 

Możesz nam pomóc

Promujemy i upowszechniamy Joomla! w Polsce
Pomagaj realizować naszą misję

Dowiedz się więcej Przekaż darowiznę

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz kanał RSS

Subskrybuj