Linux.pl - WIADOMOŚCI

Polska Strona Linuksa - informacje, porady, wymiana doświadczeń... - WIADOMOŚCI
 1. Kwietniowe wydanie Linux Magazine
  Wiodące artykuły kwietniowego wydania "Linux Magazine" przedstawiają platformę Dużych danych Hadoop 2 pozwalającą zamiplementować Apache Sparka oraz wielozadaniowe narzędzie dla administratorów Nmon, a na DVD znajduje się Knoppix 7.5.      
 2. Open Source Day 2015
  Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w konferencji Open Source Day 2015 , która odbędzie się 23 kwietnia w Warszawie, w hotelu Marriott. Jest to największa w Polsce i jedna z największych w Europie konferencja poświęcona otwartym technologiom. Tegoroczna, już ósma edycja spotkania, koncentruje się na najnowszych trendach otwartych rozwiązań takich jak: OpenStack, BigData, NoSQL, security i wielu innych...
 3. Marcowe wydanie Linux Magazine z Linux Mint 17.1 KDE
  Wiodące artykuły marcowego wydania Linux Magazine zawierają porównanie możliwości, łatwości użytkowania i funkcji dziewięciu linuksowych edytorów wideo: Cinelerry, Flowblade'a, Kdenlive'a, Kino, Lightworksa, LiVES-a, OpenShota, Pitivi i Shotcuta. Na DVD znajduje się Linux Mint 17.1 KDE.
 4. Spotkania Linux & Security Days 2015 w Polsce
  Tematem wiodącym sześciu spotkań w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie jest zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności działania całego środowiska IT - "od serwera do usera" SUSE, NetIQ i Novell zapraszają na konferencje "Linux & Security Days 2015". Spotkania zaplanowano w dniach 17-26 marca w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Odbędą się na nich pokazy nowej wersji serwerów SUSE Linux Enterprise 12 i systemów klastrowych, stosowania wirtualizacji do backupu i disaster recovery, narzędzi do kontroli konfiguracji urządzeń użytkowników i mobilnego dostępu do danych, systemów monitorowania bezpieczeństwa, w tym dostępu do aplikacji i plików.
 5. AllSys 3.3.6 [projekty]
  Wersja 3.3.6 programu jest pierwszą wersją z raportem terminów zapłaty dokumentów. System wydruków JasperReports zaktualizowano do wersji 6.0.0, dołączono bibliotekę z fontami oraz zaktualizowano pozostałe. Poprawiono obsługę faktur magazynowych wprowadzając okna powiększenia tabeli pozycji i uwag do faktury oraz wyliczenie od wartości brutto faktur oraz PZ i WZ, PZ i WZ można drukować bez wartości. W tej wersji poprawiono także dziewięć błędów uznanych za krytyczne . Aktualizacja z poprzednich wersji do wersji 3.3.6 spowoduje pobranie wszystkich najnowszych bibliotek programu. Szczegóły znajdują się w menu Aktualizacje

Nasi Sponsorzy

Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2014

Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2014

 

Możesz nam pomóc

Promujemy i upowszechniamy Joomla! w Polsce
Pomagaj realizować naszą misję

Dowiedz się więcej Przekaż darowiznę

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz kanał RSS

Subskrybuj