Wydarzenia

Nieco później niż planowaliśmy, ale z satysfakcją i nadzieją zarazem, otwieramy witrynę Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

Źródłem satysfakcji jest przede wszystkim fakt ustanowienia Fundacji przez grono wolontariuszy Polskiego Centrum Joomla!. Wszyscy zgodnie uznali, że dla utrzymania i dalszego rozwoju PCJ potrzebny jest trwały fundament w postaci Fundacji. I wszyscy solidarnie złożyli się na niezbędne opłaty rejestracyjne i fundusz założycielski.

Źródłem osobistej satysfakcji jest powierzenie mi roli prezesa Fundacji. Honor to, ale przede wszystkim odpowiedzialność i nowe powinności. Ufam, że podołam z pomocą Zarządu, Rady Fundacji i zawsze chętnych do pomocy wolontariuszy.

Źródłem nadziei natomiast jest rzesza użytkowników Joomla! w Polsce - wydawców witryn, autorów, redaktorów, administratorów z jednej strony, a z drugiej niemała liczba firm i webmasterów, którzy wykorzystują Joomla! jako podstawę swoich usług i produktów.

Do wszystkich Państwa adresujemy tę witrynę z nadzieją, że będzie Państwa inspirować do rozważenia swojego uczestnictwa w utrzymaniu i rozwoju Polskiego Centrum Joomla!, że zachęci Państwa do ofiarności wypływajacej chociażby z troski o to, by nadal móc korzystać bezpłatnie z zasobów Polskiego Centrum Joomla! i z troski o to, by zasoby te były stale wzbogacane i aktualizowane.

Celem tej witryny jest również informować Państwa o projektach i programach Polskiego Centrum Joomla!, które Fundacja będzie otaczać swoją opieką, o działaniach Zarządu i Rady Fundacji, o naszych planach, zamierzeniach, problemach tudzież gospodarzeniu środkami, które uda nam się pozyskać dla wspólnego dobra.

Zapraszam do częstych odwiedzin. Wszelkie pytania, susgestie i uwagi prosimy kierować do nas za pomocą formularza kontaktowego lub w tym wątku na polskim forum użytkowników.

Prezes Fundacji
Stefan Wajda aka 'zwiastun'