Joomla! jest bezpłatny. Bezpłatnie udostępniane jest również wiele rozszerzeń. Z każdym nowym wydaniem Joomla! Polskie Centrum wydaje również uaktualnione pakiety językowe. Apelujemy do Państwa o przekazanie niewielkiej cząstki oszczędności, do jakich przyczynia się w dużej mierze działalność PCJ na rzecz utrzymania i rozwoju Polskiego Centrum Joomla!.

Prosimy o rozważenie szczególnie dwóch poniższych możliwości.

DAROWIZNY PIENIĘŻNE

Przygotowanie kolejnych wydań Joomla! po polsku i pakietów językowych opieramy na pracy wolontariuszy, ale na utrzymanie i rozwijanie naszych zasobów potrzebujemy środków finansowych. Cenna będzie dla nas każda darowizna pieniężna. Najcenniejsze są jednak nawet niewielkie kwoty, ale wpłacane regularnie, np. co miesiąc.

W tytule przelewu prosimy wpisać „Darowizna na cele statutowe”. Aby móc odliczyć darowizny od podatku, należy ich dokonywać z konta firmowego na konto Fundacji:

Meritum Bank ICB S.A.: PL 11 13 00 0000 2076 7149 6353 0001

Zgodnie z prawem podatkowym, prawem o fundacjach oraz prawem o działalności pożytku publicznego i wolontariacie darowizny przekazane na cele statutowe Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania (w łącznej wysokości do 6% dochodu w przypadku osób fizycznych, a do 10% w przypadku osób prawnych).

Zobacz częste pytania na temat darowizn.

SKŁADKI PRACOWNICZE (PAYROLL)

Payroll jest bardzo skuteczną formą pomocy i nie obciąża nadmiernie budżetu darczyńcy.

Program można wprowadzić w firmie bardzo łatwo, przy minimalnych procedurach administracyjnych. Pracownicy deklarują przekazanie co miesiąc ze swego wynagrodzenia na konto fundacji określonej kwoty (może to być np. końcówka pensji albo stawka za 1 godzinę pracy), a pracodawca na podstawie tych deklaracji wykonuje przelew na rachunek bankowy Fundacji.