Joomla-Monster.com

Joomla-Monster.com oferuje ponad sto szablonów stron WWW – zarówno tematycznych, jak i uniwersalnych.

Stworzyliśmy i korzystamy z nowoczesnego frameworku EF4, dzięki któremu można samodzielnie budować strony, dostosowując ich wygląd do własnych potrzeb bez konieczności pracy w kodzie.

Każdy szablon posiada wyczerpującą i aktualizowaną dokumentację, która dostarcza niezbędnych informacji o działaniu oraz możliwościach, dzięki czemu praca z produktem będzie skuteczna i prosta.

Tworzymy również wysokiej jakości rozszerzenia (darmowe i w wersji premium). Popularna i uznana w środowisku marka DJ-Extensions dostarcza wiele rozszerzeń potrzebnych do stworzenia funkcjonalnej i użytecznej strony internetowej Joomla!

Firma Joomla-Monster.com jest Srebrnym Sponsorem JoomlaDay Polska 2017.
Dziękujemy Firmie Joomla-Monster.com za sponsorowanie 6 konferencji JoomlaDay Polska 2017
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Sponsora: www.joomla-monster.com

Sponsoring. Częste pytania

• Co to jest sponsoring? +

Sponsoring jest świadczeniem wzajemnym. Sponsor przekazuje środki na finansowanie konkretnych przedsięwzięć, projektów lub programów Fundacji, a Fundacja – jako sponsorowany promuje Sponsorowanego podczas realizacji projektu lub programu w formach określonych umową, np. umieszczeniem banerów, logo podczas imprez, w witrynach PCJ, w materiałach drukowanych.
  • Czy wydatki na sponsoring można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów? +

Tak. Wydatki firmy na sponsoring można zaliczyć w poczet kosztów uzyskania przychodów zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2000 r. nr 54, poz. 654 z późn. zmianami), jeśli są to racjonalnie i gospodarczo uzasadnione wydatki poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów. W przypadku gdy wydatki poniesione w związku ze sponsoringiem mają na celu zwiększenie rozpoznawalności firmy i jej znaku (logo) albo zachęcenie potencjalnych klientów do nabywania produktów lub usług.
  • Czy wydatki na sponsoring można odliczać od podatku? +

Nie. Wydatków na sponsoring nie można odliczać od podatku. Można natomiast zakwalifikować wydatki na sponsoring w poczet kosztów uzyskania przychodów.
  • Czy konieczne jest zawarcie pisemnej umowy sponsoringu? +

Nie. Nie istnieje przepis, który nakładałby obowiązek zawierania umów sponsorskich pisemnie. Umowa sponsoringu jest umową cywilną nienazwaną, czyli nie regulują jej wprost przepisy prawa cywilnego. Strony mogą dowolnie ustalić treść umowy w ramach obowiązującego prawa. Umowa dla swej ważności nie musi być zawarta na piśmie, ale forma pisemna pozwala uniknąć ewentualnych sporów, co do tego, na co strony się zgodziły i do czego się zobowiązały.