Jesteś tutaj: Strona główna Pomagaj

Wspieraj z nami PCJ

Jeżeli zdaniem Państwa misja PCJ i Fundacji PCJ Otwarte Źródła – działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego,  udostępnianie Joomla! po polsku i pomoc użytkownikom – są ważne, pomóżcie nam realizować tę misję.

Jesteśmy dumni z dokonań Polskiego Centrum Joomla!. Dzięki garstce wolontariuszy i wręcz benedyktyńskiej pracy lidera PCJ, Zwiastuna, tysiące osób prywatnych, firm i instytucji, projektantów witryn, profesjonalistów i zwykłych użytkowników może korzystać bezpłatnie z Joomla! po polsku oraz potężnego zbioru polskiej dokumentacji Joomla! i systemu pomocy.

Działalność PCJ z roku na rok ulega rozszerzeniu, pochłania coraz więcej czasu i… pieniędzy.

Dlatego powołaliśmy Fundację PCJ Otwarte Źródła. Będziemy wspierać PCJ we wszystkich działaniach służących promocji Joomla! oraz wolnego i otwartego oprogramowania w Polsce.

Utrzymanie i rozwój Joomla! po polsku zależy także od Państwa, od każdego, kto stosuje Joomla!.

Będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy. Może to być: