Wolontariusze

Przemysław Pałyga

Przemysław Palyga, wiceprzewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Rocznik 1986. Pierwszy komputer nieśmiertelny C64, na którym to przy pomocy niesławnego GOTO udało mu się napisać swój pierwszy program komputerowy. Na Joomla! trafił zupełnym przypadkiem, bardzo pozytywnie zaskoczony pozostaje ciągle wierny temu CMS.

Użytkownik OS spod znaku pingwina. Mnogość rozszerzeń dla Joomla! skutecznie hamuje jego zapędy programistyczne. W życiu zawodowym związany z branżą telekomunikacyjną. Jako wolny strzelec tworzy i administruje serwisy oparte o Joomla!. Moderator Polskiego Forum Użytkowników Joomla

Jolanta Surma

W ramach akcji: zdobądź nowy zawód - parę lat temu została informatykiem. Z Joomla! zetknęła się przypadkiem przy okazji zlecenia - odwiedziła forum i już na nim została. Lubi wiedzieć "jak to działa?", dlatego zajmuje się głównie programowaniem (modyfikacje i nowe dodatki).

Motto w pracy: wszystko da się zrobić. Pasja: konie

Paweł Piątkowski

Rocznik 1966 (02.02.PP.) - zmieniacz - co oznacza, że co jakiś czas zmienia radykalnie zawód. Pasje: fotografia, komputery,  internet, góry i szybowce. W 2000 roku  obrona prekursorskiej pracy magisterskiej o zagrożeniach biznesu w Internecie na Warszawskiej SGH.  Po utracie pracy w międzynarodowym koncernie (2006) - refleksja - nigdy więcej. Powrót do własnych zainteresowań, internetu. No, a potem spokojnie i powoli szukanie nowego miejsca w świecie. Myśl przewodnia - „Czas jest najdroższą rzeczą”. Czas dzielony między córeczkę Julię, a resztę świata.

Tomasz Dziuda

Od początków Joomla wydobywa drzemiący w nim olbrzymi potencjał. Programista. Lead developer w GavickPro, w którym odpowiada za implementację oraz kierunek rozwoju rozszerzeń. Wolontariusz Fundacji PCJ Otwarte Źródła. Członek zespołu organizacyjnego JoomlaDay, członek zespołu pomocy i konsultacji.

Motto: „Nie ma rzeczy niemożliwych”.

Tomasz Michalak

Rocznik 1983. Webmaster z zamiłowania, informatyk z zawodu. Na co dzień pracujący w Zespole Portalowym KWP w Gorzowie Wlkp. W świecie webmasterki od 6 lat, z Joomla! od ponad 4 lat. Obecnie na Joomla! opiera większość swoich projektów. Lubi tworzyć dla samej satysfakcji dlatego często robi strony non-profit. Prywatnie tata małego Antosia i mąż Ewy.

Członek zespołu pomocy i konsultacji - moderator na Forum użytkowników

Danuta Idzik

Informatyk z wykształcenia i z zawodu, Webmaster z pasji. Możliwości Joomla! „rozgryza” od 2012 roku, kiedy to wraz z kolegą „po fachu”, jako Pagemaker Team poświęcają każdą wolną chwilę na tworzenie stron WWW.

Pierwszy udział w Joomla!Day Poland w Łodzi stał się dla niej głównym bodźcem do zorganizowania wspólnie z Przemkiem Wróblem i Michałem Trzepizurem pierwszego w Polsce spotkania lokalnej grupy użytkowników Joomla! pod szyldem JUG-Silesia.

Łukasz Leśniewski

Freelancer, middle programista. Na co dzień zajmuje się nie tylko Joomla!, ale także frameworkami, jak chociażby Zend Framework 1 czy Zend Framework 2. Prócz tego posiada doświadczenie z innymi językami: C# i Java. Interesuje się projektowaniem baz danych (SQL oraz noSQL). Z front-endu najbardziej miło pracuje mu się z jQuery.

Jest członkiem Zespołu Tłumaczy i Dokumentacji.

Robert Matuszewski

Programista. Joomla! zainteresował się w 2010 roku. Od kilku lat prowadzi własny blog, poświęcony w głównej mierze zagadnieniom związanym z programowaniem pod Joomla!.

Jest członkiem Zespołu Tłumaczy i Dokumentacji.

Adam Kleszewski

Rocznik odpowiedni. Informatyk. Administrator baz danych. Administrator systemów komputerowych. Administrator sieci informatycznej. Programista. Konserwator systemów komputerowych i sieci. Projektant stron internetowych.

Dzieli się swoją wiedzą o Joomla, pomagając uczestnikom forum (aka Tor) oraz jako autor materiałów na wiki.joomla.pl.

Przemek Wróbel

Z zamiłowania: grafik komputerowy, Joomla! Front-End Developer, informatyk, fotograf. Członek Konwentu Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach. Współżałożyciel JUG Silesia. Członek zespołu organizacyjnego JoomlaDay Polska 2014.