Rada Fundacji PCJ

Sebastian Dajnowiec, Wiceprzewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Wiceprzewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła

Specjalista ds. marketingu i reklamy - informatyk, freelancer. Od kilku lat związany z marketingiem internetowym i reklamą. Na co dzień zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Prowadzi również swój portal WspieramBiznes.pl, na którym aktywnie wspiera przedsiębiorców i promuje ciekawe inicjatywy (nie tylko biznesowe). Z Joomla! związany od 2008 roku.

Moderator Polskiego Forum Użytkowników Joomla!, współtwórca witryn i członek Zespołu Pomocy i Konsultacji Polskiego Centrum Joomla!.

O Radzie Fundacji

Rada Fundacji zbiera się co najmniej raz w roku w celu rozpatrzenia spraw wnoszonych przez Zarząd Fundacji, a należących do kompetencji Rady Fundacji.

Do zadań Rady Fundacji należy w szczególności:

1. a) wytyczanie głównych kierunków działalności Fundacji,
  2. b) uchwalanie programów działania i planów finansowych,
  3. c) powoływanie i odwoływanie członków Zarządu, w tym Prezesa Zarządu,
  4. d) wybór i odwoływanie Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących Rady.
  5. e) nadzór i kontrola nad działalnością Fundacji, w szczególności kontrola stanu majątkowego Fundacji,
  6. f) ocena pracy Zarządu Fundacji, zatwierdzanie rocznych sprawozdań z działalności i rocznych sprawozdań finansowych Fundacji oraz udzielanie członkom Zarządu absolutorium z wykonania przez nich obowiązków,
  7. g) podejmowanie decyzji o zmianie statutu Fundacji,
  8. h) podejmowanie decyzji o połączeniu z inną fundacją lub o likwidacji Fundacji,