Nazwa.pl

nazwa.pl jest największą polską firmą hostingową i jedną z największych polskich firm branży IT.

Od 1997 roku tworzy i dostarcza kompleksowe usługi, oferując możliwość rejestracji domen, hosting stron www, pocztę elektroniczną, sklepy internetowe i certyfikaty SSL, dzięki którym już ponad dwa miliony użytkowników zaistniało w internecie. nazwa.pl utrzymuje dla swoich klientów już ponad 750 000 domen. www.nazwa.pl

Spółka nazwa.pl należy do grupy kapitałowej, w skład której wchodzą spółki działające w sektorach gospodarki o wysokich stopach zwrotu. Właścicielem grupy kapitałowej jest Piotr Nowak. Najbardziej rozpoznawalną marką w grupie jest nazwa.pl, która obecnie zajmuje pozycję największego polskiego rejestratora domen i dostawcy usług hostingowych.

Firma Nazwa.pl jest Złotym Sponsorem JoomlaDay Polska 2016.
Dziękujemy Firmie Nazwa.pl za sponsorowanie piątej konferencji JoomlaDay Polska 2016. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Sponsora: www.nazwa.pl