Skarbnica Narodowa – Samlerhuset Group jest wiodącym dystrybutorem monet i medali okolicznościowych w Polsce. Działa na polskim rynku od 2005 r. Jest przedstawicielem oraz dystrybutorem programów numizmatycznych z wielu krajów, między innymi z tak znanych mennic i emitentów jak: Brytyjska Mennica Królewska, Kanadyjska Mennica Królewska, Mennica Norweska, Mennica Fińska czy Ludowy Bank Chin.

W swoich działaniach prowadzi wielokanałową sprzedaż bezpośrednią – w kanałach ecommerce korzysta z autorskich rozwiązań opartych na Joomla. Systemy tworzone w polskim dziale technologicznym firmy (Samlerhuset Tech) obsługują obecnie 10 rynków europejskich grup Samlerhuset.

Skarbnica Narodowa – Samlerhuset Group jest Brązowym Sponsorem JoomlaDay Polska 2016.
Dziękujemy Skarbnicy Narodowej – Samlerhuset Group za sponsorowanie piątej konferencji JoomlaDay Polska 2016
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Sponsora: www.skarbnicanarodowa.pl