Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów.

Brand24 to lider monitoring Internetu w Polsce. Od niedawna narzędzie jest także dostępne w Ameryce i Azji. Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards oraz konkursu na najlepszą aplikację mobilną dla firm Mobile Trends Awards.

Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 30 000 marek, dla których zebrano już 3 miliardy wzmianek. Wśród klientów są takie marki jak Intel, IKEA, H&M, UPC, Carlsberg, Vichy, Leroy Merlin, Tauron i wiele, wiele innych. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.

Firma Brand24 jest Brązowym Sponsorem JoomlaDay Polska 2016.
Dziękujemy Firmie Brand24 za sponsorowanie piątej konferencji JoomlaDay Polska 2016
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Sponsora: www.brand24.pl