Od 2009 Acyba to ekspert w rozwiązaniach komunikacyjnych dla Joomla!. Jego dwa komponenty, AcyMailing i AcySMS dedykowane są do tworzenia i zautomatyzowanej wysyłki kampanii reklamowych za pomocą poczty elektronicznej i SMS. Proste, kompletne i przyjazne w obsłudze, zbudowane zostały w celu zaspokojenia potrzeb użytkownika i pozwalają mu znacznie poprawić wyniki tego typu działań marketingowych.

Nic z tego nie byłoby możliwe bez naszego dynamicznego i młodego zespołu 7 specjalistów, którzy pracują z pasją, aby zaoferować najlepszą obsługę! Najlepszym dowodem jest fakt otrzymania przez zespół Acyba nagrody J.O.C.A.R za "Najlepsze Wsparcie Produktu" podczas tegorocznej edycji konferencji J and Beyond!

Więcej informacji zobacz na stronie firmowej Acyba.

Firma Acyba jest Srebrnym Sponsorem JoomlaDay Polska 2016.
Dziękujemy Firmie Acyba za sponsorowanie piątej konferencji JoomlaDay Polska 2016
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Sponsora: www.acyba.com